Stande og boder

 

Åbningstider for stande i Nordby* og Sønderho**

Fredag 22. september kl. 10 – 18.00

Lørdag 21. september kl. 10 – 18.00

Søndag 22. september kl. 10 – 16.00

Standoversigt - venligst BEMÆRK - *betyder Nordby og **betyder Sønderho:

*Frk. Fines Garn, fines-garn.dk
*Karen-Dittes GARN, karen-ditte.blogspot.com
*Davidsen, famdavidsen.dk
*Sanne Fjalland, sannefjalland.dk
*Fru Kamp, frukamp.dk
*Cashmere Company, cashmerecompany.dk
**Struktur-Hanne Witt, hannewitt@mail.dk
*Friggafantasy, friggafantasy.dk
*Magiske Garner, magiskegarner.dk
*LiVi Strik, livistrik.dk
*Genesis, genesis.dk
**DER VAR ENGANG, bentelavsen.dk
*Brogaard Isheste og Strik, brogaardensisheste.dk
*Dragen, dragenkunst.dk
*G-uld, g-uld.dk
*Uldgården, uldgaarden.dk
*HappyKnit, happyknit.dk
*Fie´s Strik, fiesstrik.dk
**Lene Kastrup, uldsund.dk
**STRIK-DESIGN v. Else Schjellerup, strik-design.dk
*TURBINE Forlaget, turbineforlaget.dk
*Önling, oenling.com
*Louise Harden, louiseharden.dk
*Bøgedesign, bøgedesign.dk
*PurePope, purepope.dk
*Englegarn, englegarn.dk
*AngoraGarnet, angoragarnet.com
**Birkedal Pelsfår, pelsfaar.dk
*Annette Danielsen, annettedanielsen.dk
*The Little Grey Sheep, thelittlegreysheep.co.uk
*Lillestrik, lillestrik.dk
**Helle Krüger, buttonmad.com
*Uldbutikken, uldbutik.dk
*Hobbywool Riga, hobbywool.com
*Keramiker Else Rasmussen, elser.dk
*The Border Mill, thebordermill.co.uk
*Susses Spindehjørne, sussesspindehjrne.com
*TheDanishDyelot
*Skals - højskolen for design og håndarbejde, skals.nu
*Gepardgarn, gepardgarn.dk
**Bunger keramik, bungerkeramik.dk
*Rohrspatz & Wollmeise, rohrspatzundwollmeise.de
*Knit by TrineP, knitbytrinep.dk
*Handdyed by Charlotte Spagner, handdyed.dk
**Gavstrik, gavstrik.dk
*Conrad Design, conraddesign.dk
*Sommerfuglen, sommerfuglen.dk
*Garn-iture, garn-iture.dk
**A Knitters World
*Charlotte Kaae, bykaae.dk
*YARNTELIER, yarntelier.com
**Femø Design
*Garna, garna.dk                                                                                                                **Kastaniestrik, kastaniestrik.dk

​ 

 

Dette website bruger cookies til at følge din adfærd og for at forbedre brugeroplevelsen på sitet.

Du kan altid slette gemte cookies i dine browserinstillinger

Accepter ikke cookies Accepter kun funktions cookies Accepter alle cookies